[KONKURS!] Antologie mang YAOI 3 i YURI 2

Niniejszym ogłaszamy nabór do kolejnych tomów wydawanych przez nas antologii. Wyczekiwany tom YAOI 2 niedługo już ujrzy światło dzienne. Za opóźnienia, wynikłe z przyczyn losowych, serdecznie przepraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tymczasem informujemy, że kolejne nabory: do 3 tomu antologii YAOI i 2 tomu antologii YURI właśnie się rozpoczęły!

Na prace czekamy do 31 października 2015 r.

1. Tematyka tradycyjnie: yaoi lub yuri.

2. Poszczególne strony komiksu powinny posiadać rozdzielczość 600 DPI i być zapisane w formacie .jpg, w skali szarości, w wymiarze 148 mm na 210 mm z uwzględnieniem spadów.

  • SZABLON dla karty mangi wraz z instrukcją – do pobrania TUTAJ.

3. Poszczególne strony komiksu powinny mieć usunięte wszelkie napisy (wersję stron z umieszczonymi wedle uznania Autora napisami też należy dołączyć – w mniejszej rozdzielczości, np. 100 DPI).

4. Wszystkie napisy – dialogi, opisy, onomatopeje dodatkowo należy zamieścić w pliku tekstowym i dołączyć. Najlepiej w formie: numer strony w mandze i wszystkie zawarte na tej stronie napisy.

(Np. strona 4

Dzień dobry!

Ojej!

Chodź ze mną.

Witajcie!

Haha!)

5. Aby zgłosić do nas pracę można wykorzystać nasz publiczny DropBox – instrukcja jak z niego skorzystać TUTAJ.

6. Co więcej, tym razem każdy twórca może złożyć swoją propozycję okładki do któregoś z tomów. Instrukcja, wraz z szablonami okładek – TUTAJ.

7. Najlepsze z nadesłanych prac zostaną opublikowane w antologiach, a każdy autor opublikowanego komiksu tradycyjnie otrzyma egzemplarz autorski. Dla autora ilustracji okładkowej również przewidziany jest dodatkowy egzemplarz.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz